hartl-crusher-performance-skid-ha-db-engineering

PERFORMANCE SKID ™ vyvinutá spoločnosťou Hartl je vysoko flexibilná pohonná jednotka a dokovacia stanica vhodná pre všetky hydraulické prídavné zariadenia i príslušenstvá, ako drviace lopaty, triediče, separátory, drviče a podobne. Tieto prídavné zariadenia alebo príslušenstvá môžu byť pripojené ľahko a rýchlo. To je obrovský pokrok z hľadiska výkonnosti a úspory času na vstupnom materiáli.

Po osadení našim rýchlym spojovacím systémom všetky bežné príslušenstvá môžu byť rýchlo a spoľahlivo prispôsobené a pripojené.

ModelHPS 105
Max. výška zdvihu mm 4490
Max. nosné zaťaženie kg 5500
Max. dosah mm 2800
Prietok oleja l/min 0-205
Tlak oleja bar 250
Príkon kW 105
Elektrina V/A/Hz/Fá 380-400/262/50/5
Rozmery mm (D/Š/V) 5550/2300/2150
Hmotnosť kg 10000
Celý systém kinematiky je diaľkovo riadený. To umožňuje nastaviť optimálnu pracovnú polohu príslušenstva. Dokážete plynulo nastaviť výšku, pohyb dozadu i vpred a náklon vpred podľa potreby. Dva vysoko výkonné elektromotory poháňajú dva nezávislé hydraulické okruhy a zaisťujú nepretržitú dodávku pohonu do príslušenstva na jednej strane a do ramena na strane druhej. Hydraulický okruh pre ovládanie príslušenstva vpred alebo vzad vie byť aktivovaný jednoduchým stlačením tlačidla. Moderná technológia krídlových dverí poskytuje optimálny prístup pre všetky druhy údržby a opráv. PERFORMANCE SKID ™ je štandardne vybavená centrálnym mazacím systémom a SAE hydraulickými šróbeniami.

PERFORMANCE SKID ™ pracuje po pripojení k zdroju elektriny z verejnej siete, prípadne k naftovému generátoru. Z tohto hľadiska, vysoko účinné elektromotory zabezpečujú jasné zníženie spotreby paliva v porovnaní s naftovými agregátmi poháňajúcimi hydromotory. V dôsledku toho je PERFORMANCE SKID ™ naozaj nákladovo efektívne a šetrné k životnému prostrediu mobilné technologické riešenie. Nízka celková hmotnosť, štandardné kontajnerové rozmery a štandardné roto rámy pre vysokozdvižné príslušenstvo zabezpečujú jednoduchú a už vyššie spomínanú nákladovú efektivitu prepravy.

Pozrite si tiež: CrusherScreener, Screen plant a Modular solutions.

Máte záujem o Performance skid? Kontaktujte nás.