TRASERSCREEN DB-100

Traserscreen

Triedička Traserscreen DB-100 ponúka výnimočné riešenie na efektívne a priestorovo nenáročne triedenie 99% všetkých sypkých materiálov, ročnú návratnosť, ekonomickú prevádzku a údržbu, vlastný podvozok kategórie O2 (2,800 kg), robustnú konštrukciu, jednoduchú obsluha. Možnosť zmeny veľkosti výsledných frakcií kdekoľvek, rýchlo a jednoducho vďaka odolným sitám, ľubovoľne od 4 mm do 80 mm. Pohon zabezpečuje naftový agregát.

TRASERSCREEN DB-80

Semimobilná kontajnerová triedička Traserscreen DB-80 je určená na triedenie 99% všetkých sypkých materiálov. Vďaka svojej konštrukcií je určená na prepravu nosičom kontajnerov. Je vybavená dvomi dopravníkmi, vďaka čomu sa triedenie frakcií stáva oveľa pohodlnejším. Možnosť zmeny veľkosti výsledných frakcií kdekoľvek, rýchlo a jednoducho vďaka odolným sitám, ľubovoľne od 4mm do 80mm. Pohon zabezpečuje hydraulický agregát o výkone 5,5kW.

DB-80-dbengineering.sk

TRASERSCREEN DB-40 & DB-40L & DB-40XL

DB40-DB40L-DB40XL

Stacionárna vibračná triedička Traserscreen DB-40 & DB-40L & DB-40XL je určená na triedenie 99% sypkých materiálov. Vyniká stabilnou konštrukciou, kompaktnými rozmermi, nízkou prepravnou hmotnosťou a vysokým výkonom pri nízkych prevádzkových nákladoch. Uplatní sa najmä pri triedení prírodného kameniva, zeminy a zhodnocovaní rôznych iných materiálov. Možnosť zmeny veľkosti výsledných frakcií kdekoľvek, rýchlo a jednoducho vďaka odolným sitám, ľubovoľne od 4mm do 80mm. Pohon zabezpečuje vibračný elektromotor.

TRASERSCREEN DB-25

Semimobilná triedička Traserscreen DB-25 na triedenie 99% všetkých sypkých materiálov, ekonomická prevádzka a údržba. Transport na prívesnom vozíku kategórie O1 (do 750 kg). Možnosť zmeny veľkosti výslednej frakcie, rýchlo a jednoducho vďaka odolnému situ, ľubovoľne od 4 mm do 80 mm. Pohon zabezpečuje vibračný elektromotor. Priestorovo nenáročné kompaktné rozmery.

traserscreen-db-25-etop-alternative-energy

PASCONVEYOR DB-80

PASCONVEYOR DB-80

Pásový prepravník Passconveyor DB-80 umožňuje pohodlnú prepravu sypkých, i pevných materiálov spopod triedičky Traserscreen DB-100 v prípade, ak nakladacia lyžica je väčšia ako priestor pod násypníkom. Zvyšuje efektivitu a produktivitu práce, ovládacie prvky a samotné ovládanie je veľmi jednoduché a kvalitné konštrukčné materiály zabezpečujú dlhodobo bezporuchový chod.